NÕO LIHAVÜRST kataloogi kujundus

Ülevaade Nõo Lihavürsti valitud toodete ja firma profiil.

AS Nõo Lihatööstus on Baltimaade üks suurimaid, kauem tegutsenud ja kõige kaasaegsemaid lihatööstusi, mis toodavad igal nädalal üle 400 erineva toote, ulatudes värskest lihast kuni suitsutatud singini. Tooted on peamiselt sealiha ja veiseliha, kuid sortiment on saadaval ka mitmesugused kodulinnu ja jahilooma lihad.

Tootekataloogide esikülg jälgib lähedalt nende lihatoodete pakendamisel kasutatava disaini stiili ja graafiliste elementide. Sarnast graafikat kasutati Kölnis Aunga toidu messil boksi tagumiste seinte jaoks. Kataloogis on valik pakendatud lihatoodetest, mis sobivad kõige paremini eksporditurgudel. Iga sektsiooni vahel on täisleht “serveeringu stiilifotod”, kus igaühel on mõni asjakohane “lõbusa fakti” laadset informatsiooni.

Esikaasi sisekülg on täidetud võrgustikuga kus on 72 erinevate Multivac ja MAP-i pisipildiltidega “mock up”-id – ja ainult üks tühi pakk tekstiga “private label”. Selle eesmärk on edendada Nõo Lihatööstuse avatust lihatoodete pakendamise läbiviimiseks teistes kaubamärkidele, tavaliselt kett supermarketite jaemüügiketidena. Selle ettevõtjatevahelise teeninduse edasiseks näitamiseks on tagakaane siseküljel üks tegelikku suurust kujundav tühi pakend, mis on kaetud väga paljude erinevaid võimalike stantsi joontega, mis on võimalik pakendiliinidel valmistada. See graafiline lahendus annab tööstuslikule ostjale viivitamatult välja etiketi kujundamise võimalustest ja hea arusaama, et ettevõttel on toiduainete pakendite tehnilised aspektid.

 

WEBSITE

noo.ee