Logo
Trükis
Pakend
Nõo Liharullid
Sangaste Rukki Viin
Kalew Rukkijahu
Nõo Grilltray
Grillon BBQ Bag
Meveda Mesi
Nõo Snack
Grillon BBQ Cassette
Nõo Grill
Nõo Flowpack
Nõo Lihavürst Pasteet
Dr Stern Quartz
Dr Stern Rabbit
Minu Maa Oil
Häämuna IMagic
Minu Maa Pasta
Carolina Rice
Kalew Jahu
Flora "Juss"
Häämuna
Flora
Antomin Sugar
Nõo MultiVac
Fotomontaa˛
Disainer
Tartu Kivisild

EST
ENG

admin

Nõo MultiVac

Nõo viilutatud liha pakendidisaini esimene versioon valmis Emajõe Disainis 1999. aastal ning seda on mitmel korral uuendatud. Disaini uuendadatakse tavaliselt koos lihatööstuse pakkimistehnoloogia arenguga. Aja jooksul on Nõo Lihavürsti visuaalne keel arenenud ning nüüdseks on eritüübilistel pakenditel samad disaini elemendid.

Nõo Lihavürst on olnud liha pakendamise alal Eestis esirinnas ning selle mõju konkurentidele on meile komplimendiks. Kodulehel püüan ma mitte liigselt selgitada disaini 'trikke' ja lahendusi, mida me koos kliendiga välja oleme mõelnud. Pakendi lahendus on kliendi, disaineri ja trükikoja tiheda ja tõhusa koostöö tulemus, mis arvestab pakendamis- ja trükkimisprotsessi tehniliste aspektidega.

Saavutamaks tugevamat kulla efekti kui on tavaline trükikuld, trükiti kleebised kuldsele helkmaterjalile. Seeläbi ei ole mitte ainult kuld väga võimas, vaid valikuliselt allatrükitud valge pind laseb kullal läbi burgundia punase kumada, mis teeb tooni veelgi rikkalikumaks. Sama põhidisaini kasutatakse umbes 50 toote puhul, mille pakendamisel kasutatakse MultiVac pakendiseadmeid. Sama moodust on kasutatud ka eksportturgudel – pildil klõpsates näeb Läti pakendinäidiseid detailsemalt.

www.lihavyrst.ee

pakend | järgmine »